ДОМАШНИЙ СЛОВАРЬ

Животноводство. Энциклопедия

Огородничество и Садоводство. Энциклопедия

Планирование ремонта

Подбайте про молочні зуби вашого малюка

как правильно воспитывать, говорить, относиться, наказывать, поощрять.....

Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Миша » 20 авг 2011, 19:16

Багато батьків вважають, що стан молочних зубів дитини від них не залежить. Самі, мовляв, мали погані зуби, то такі ж будуть і у дітей. Це помилка! Карієс не успадковується, він є результатом поганого догляду за зубами І зловживання солодощами. То як же доглядати перші зуби?
ПРО МОЛОЧНІ ЗУБКИ треба подбати ще до їх появи, Після кожного годування, особливо штучного, ясна дитини треба протирати чистим, змоченим у перевареній воді бинтиком чи просто чистою шматкою. Погано, якщо дитина засинає з пляшечкою - спробуйте її від цього відучити.
Коли з'являються перші молочні зубки (близько шести - семи місяців), треба чистити їх уже щіточкою, щоб дитина до неї звикала. У віці близько року кожна дитина намагається наслідувати батьків, і тут якраз варто дозволити їй попрацювати щіточкою самій. Дарма, що вона гризтиме щітку, чиститиме нею все, що бачить, - не сваріть малюка. З маминою допомогою він поступово навчиться користуватися щіткою за прямим призначенням.
Припильнуйте, щоб дитина чистила зуби зранку і ввечері та кожен раз після того, як з'їсть щось солодке. Не забувайте міняти щіточку кожні 3 місяці. Не кожна дитина швидко навчиться випльовувати пасту. Деяким малюкам це вдається вже у два роки, декому - в три. Отож купуйте спеціальну дитячу пасту і не дозволяйте дитині користуватися пастою для дорослих. У віці двох років, коли малюк вже має кілька зубчиків, варто вперше показати його дантистові. Попередньо не завадить поцікавитися репутацією цього лікаря як фахівця, щоб назавжди не відбити у дитини бажання до таких візитів. Відвідувати зубний кабінет бажано кожні 3-6 місяців.
Якщо вже так сталося, що карієсу все-таки не вдалося уникнути, не панікуйте, що маляті доведеться терпіти біль під час лікування. Молочні зуби мають менше нервових закінчень, тож дитина сильного болю не відчуватиме. І запам'ятайте: навіть дуже вражені карієсом молочні зуби все-таки варто лікувати, а не рвати, Практикується покриття хворих молочних зубів сріблом, внаслідок чого вони стають чорними і залишаються такими, поки не випадуть, проте розвиток карієсу зупиняється.
Варто зауважити, що гігієна порожнини рота - це, як кажуть, пів діла. Дуже велике значення у формуванні здорових зубів має раціональне харчування дитини, зокрема споживання продуктів з високим вмістом кальцію (молоко, яєчний жовток, сир, риба,овочі, особливо шпинат, буряк, банани тощо), Якщо лікар порадить - давайте дитині вітамін О в краплях чи у таблетках.
Для старших діток обмежте вживання солодкого, якщо немає можливості тут же прополоскати рот, виключіть з меню підсолоджені напої - і ваша дитина ніколи не матиме проблем із зубами.
Ось таку хорошу інформацію я недавно вичитав у газеті, може комусь пригодиться!
Аватар пользователя
Миша
Эксперт
 
Сообщений: 247
Зарегистрирован: 16 июн 2011, 18:12
Откуда: Тернополь
Благодарил (а): 90 раз.
Поблагодарили: 46 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Роман » 25 авг 2011, 12:42

Да, за зубками малыша надо следить с момента появления его на свет! Так что бить родителями и большой труд, и большая ответственность!
Аватар пользователя
Роман
специалист форума
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 06 авг 2011, 14:42
Откуда: Крым
Благодарил (а): 55 раз.
Поблагодарили: 26 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение fIKTORY » 11 сен 2011, 10:25

Возможно уход за молочными зубами и имеет позитивный эффект, вот только наследственность имеет не маленькое значение.Я за зубами своего ребёнка ухаживала с малолетства, конфет до 5 лет не давала вообще-результат нулёвый, то лечим зубы, то вырываем.А соседский мальчишка одними конфетами питается и не знает что такое зубная щётка - и зубчики как жемчужинки.Где логика?
Аватар пользователя
fIKTORY
специалист форума
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:45
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 20 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Оксана » 12 сен 2011, 21:25

fIKTORY - Да, вы совершенно правы! Вот я за зубами не очень так уж слежу! Ну не в том чтобы их не чистить, а есть просто люди которые каждый месяц идут к стоматологу на проверку, или отбеливают зубы! Поверьте и я еще ни разу не была у стоматолога!! У меня нет никакой пломбы, А мой муж и отбеливал зубы и к врачу ходит регулярно и чистит их как положенно после еды 3 раза в день, и что в результате - постоянные визиты к стоматологу! Так что это уже по наследству пойдет что будет с зубами ребенка, и не нужно мучить ребенка в раннем возрасте чистить зубы - это все равно ничего не даст. Если ребенок будет готов к этому то вы об этом узнаете!
Аватар пользователя
Оксана
специалист форума
 
Сообщений: 127
Зарегистрирован: 13 авг 2011, 20:36
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение stalker74 » 16 сен 2011, 21:04

Поменьше паники,природа мудра,и молочные зубы все заменятся коренными,а вот за ними уже надо смотреть смолоду.
Аватар пользователя
stalker74
супер АС
 
Сообщений: 834
Зарегистрирован: 31 июл 2011, 13:55
Благодарил (а): 11 раз.
Поблагодарили: 43 раз.


Вернуться в Дети

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: MailRu [Bot], Yandex [Bot]