ДОМАШНИЙ СЛОВАРЬ

Животноводство. Энциклопедия

Огородничество и Садоводство. Энциклопедия

Новое поколение ламинатов
Туры по всему миру
Займы онлайн без отказа

Подбайте про молочні зуби вашого малюка

как правильно воспитывать, говорить, относиться, наказывать, поощрять.....

Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Миша » 20 авг 2011, 19:16

Багато батьків вважають, що стан молочних зубів дитини від них не залежить. Самі, мовляв, мали погані зуби, то такі ж будуть і у дітей. Це помилка! Карієс не успадковується, він є результатом поганого догляду за зубами І зловживання солодощами. То як же доглядати перші зуби?
ПРО МОЛОЧНІ ЗУБКИ треба подбати ще до їх появи, Після кожного годування, особливо штучного, ясна дитини треба протирати чистим, змоченим у перевареній воді бинтиком чи просто чистою шматкою. Погано, якщо дитина засинає з пляшечкою - спробуйте її від цього відучити.
Коли з'являються перші молочні зубки (близько шести - семи місяців), треба чистити їх уже щіточкою, щоб дитина до неї звикала. У віці близько року кожна дитина намагається наслідувати батьків, і тут якраз варто дозволити їй попрацювати щіточкою самій. Дарма, що вона гризтиме щітку, чиститиме нею все, що бачить, - не сваріть малюка. З маминою допомогою він поступово навчиться користуватися щіткою за прямим призначенням.
Припильнуйте, щоб дитина чистила зуби зранку і ввечері та кожен раз після того, як з'їсть щось солодке. Не забувайте міняти щіточку кожні 3 місяці. Не кожна дитина швидко навчиться випльовувати пасту. Деяким малюкам це вдається вже у два роки, декому - в три. Отож купуйте спеціальну дитячу пасту і не дозволяйте дитині користуватися пастою для дорослих. У віці двох років, коли малюк вже має кілька зубчиків, варто вперше показати його дантистові. Попередньо не завадить поцікавитися репутацією цього лікаря як фахівця, щоб назавжди не відбити у дитини бажання до таких візитів. Відвідувати зубний кабінет бажано кожні 3-6 місяців.
Якщо вже так сталося, що карієсу все-таки не вдалося уникнути, не панікуйте, що маляті доведеться терпіти біль під час лікування. Молочні зуби мають менше нервових закінчень, тож дитина сильного болю не відчуватиме. І запам'ятайте: навіть дуже вражені карієсом молочні зуби все-таки варто лікувати, а не рвати, Практикується покриття хворих молочних зубів сріблом, внаслідок чого вони стають чорними і залишаються такими, поки не випадуть, проте розвиток карієсу зупиняється.
Варто зауважити, що гігієна порожнини рота - це, як кажуть, пів діла. Дуже велике значення у формуванні здорових зубів має раціональне харчування дитини, зокрема споживання продуктів з високим вмістом кальцію (молоко, яєчний жовток, сир, риба,овочі, особливо шпинат, буряк, банани тощо), Якщо лікар порадить - давайте дитині вітамін О в краплях чи у таблетках.
Для старших діток обмежте вживання солодкого, якщо немає можливості тут же прополоскати рот, виключіть з меню підсолоджені напої - і ваша дитина ніколи не матиме проблем із зубами.
Ось таку хорошу інформацію я недавно вичитав у газеті, може комусь пригодиться!
Аватар пользователя
Миша
Эксперт
 
Сообщений: 247
Зарегистрирован: 16 июн 2011, 18:12
Откуда: Тернополь
Благодарил (а): 90 раз.
Поблагодарили: 46 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Роман » 25 авг 2011, 12:42

Да, за зубками малыша надо следить с момента появления его на свет! Так что бить родителями и большой труд, и большая ответственность!
Аватар пользователя
Роман
специалист форума
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 06 авг 2011, 14:42
Откуда: Крым
Благодарил (а): 55 раз.
Поблагодарили: 26 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение fIKTORY » 11 сен 2011, 10:25

Возможно уход за молочными зубами и имеет позитивный эффект, вот только наследственность имеет не маленькое значение.Я за зубами своего ребёнка ухаживала с малолетства, конфет до 5 лет не давала вообще-результат нулёвый, то лечим зубы, то вырываем.А соседский мальчишка одними конфетами питается и не знает что такое зубная щётка - и зубчики как жемчужинки.Где логика?
Аватар пользователя
fIKTORY
специалист форума
 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:45
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 20 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение Оксана » 12 сен 2011, 21:25

fIKTORY - Да, вы совершенно правы! Вот я за зубами не очень так уж слежу! Ну не в том чтобы их не чистить, а есть просто люди которые каждый месяц идут к стоматологу на проверку, или отбеливают зубы! Поверьте и я еще ни разу не была у стоматолога!! У меня нет никакой пломбы, А мой муж и отбеливал зубы и к врачу ходит регулярно и чистит их как положенно после еды 3 раза в день, и что в результате - постоянные визиты к стоматологу! Так что это уже по наследству пойдет что будет с зубами ребенка, и не нужно мучить ребенка в раннем возрасте чистить зубы - это все равно ничего не даст. Если ребенок будет готов к этому то вы об этом узнаете!
Аватар пользователя
Оксана
специалист форума
 
Сообщений: 127
Зарегистрирован: 13 авг 2011, 20:36
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Подбайте про молочні зуби вашого малюка

Сообщение stalker74 » 16 сен 2011, 21:04

Поменьше паники,природа мудра,и молочные зубы все заменятся коренными,а вот за ними уже надо смотреть смолоду.
Аватар пользователя
stalker74
супер АС
 
Сообщений: 834
Зарегистрирован: 31 июл 2011, 13:55
Благодарил (а): 11 раз.
Поблагодарили: 43 раз.


Вернуться в Дети

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: MailRu [Bot], Yandex [Bot]